آرمکس بزرگترین مرکز طراح و سازنده انواع کانکس اضافه بنا و اجرا در محل و در محیط های مختلف جوی بر اساس نیاز خریدار محترم مطابق با استاندارهای تولید و ساخت.ساخت کانکس در پشت بام یا حیاط ، اضافه بنا بصورت سبک و سنگین طبق استاندارهای سازه و مقاومت پشت بام طی برداشت از محل خریدار توسط نماینده فنی شرکت ،جهت سکونت موقت ،انباری ،دفاتر کار ، سالن غذا خوری ،کانکس آرایشگاه وغیره در بام یا حیاط ساختمان قابل اجرا میباشد.

نوع متریال مصرفی در سازه های اضافه بنای پیش ساخته در فضای پشت بام و حیاط بسته به نیاز خریدار محترم و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای کانکس اضافه بنا در نظر گرفته شده به شرح زیر میباشد:

۱- کانکس اضافه بنا با ساندویچ پانل با عایق تزریقی پلی یورتان بایرن آلمان با ضخامت ۴ ، ۶ و ۸ سانت در دیوارها و سقف

۲- کانکس اضافه بنا از نوع سایدینگ کانادایی با تیری ریزی در فواصل ۵۷ سانت با عایق پلاستوفم با ضخامت ۴ و یک لایه عایق پلی رول با ضخامت ۱ سانت بهمراه دیوارپوشهای PVC  روکش دار شرکت آذاران پلاستیک یا کمپارس.

۳- کانکس اضافه بنا از نوع گالوانیزه با ورقهای استاتیک با ضخامت ۵/. تولیدی فولاد مبارکه بهمراه عایق پلاستوفوم با ضخامت ۴ سانت با دانسیته مجاز و دیوارپوشهای روکش دار PVC  تولید شرکت آذارن پلاستیک یا کمپارس.