9-پوشش خارجی سقف کانکس:

پوشش خارجی سقف کلیه کانکسها از ورقهای طرح سفال یا ورقهای سینوسی پیش رنگ با ضخامت  ۵/.که با پیچهای سرمته ای به سقف کانکس متصل میشود و جهت ایزولاسیون کامل از فوم پلی یورتان و چسب سیلیکون استفاده میگردد .کانکس دارای ۲۰ سانتی متر لبه محیطی میباشد که با ورق فلاشینگهای مخصوص پوشیده میگردد.

۱۰-تاسیسات برقی کانکس:

تاسیسات برقی با استفاده از کلید پریز با مارک لگراند یا دلند بوده  و روشنایی  با استفاده از مهتابی روکار دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا میباشد. سیم و کابلهای مورد استفاده در کانکس ها  با مارک خراسان ، سیم های ۵/۲،۴و۶ میباشد که جهت استفاده از کولر گازی یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری جدا استفاده میگردد . این امر جهت جلوگیری از آتش سوزی صورت میگیرد چون در کانکسهای ارزان قیمت به علت استفاده از سیم های بسیار ضعیف ، سیم ها روکش خود را از دست داده و باعث آتش سوزی در کانکس میشود.

۱۱-حمل و بارگیری کانکس:

روی سقف کانکس جهت جابجایی میبایست هوک یا قلاب نصب گردد که این قلابها میباست بسیار قوی باشند که در هنگام جابجایی از سقف جدا نگردند . ما در کلیه تولیدات و کانکسهای خود از صفحه پلیت با ضخامت ۲ میل یا میلگرد  نمره ۲۰ استفاده میکنیم .

۱۲-سرویس بهداشتی کانکس:

کف کلیه سرویس های بهداشتی از نوع سرامیک درجه یک یا تلفیقی از فایبر گلاس و سرامیک میباشد . استفاده از ورق و فایبر گلاس به تنهایی  به علت آبندی نشدن در کانکسهای ما استفاده نمیشود .

۱۳-آبدارخانه کانکس:

کلیه کانکسهای که در آنها آبدارخانه نصب میگردد دارای یک متر کابینت هوایی و زمینی فلزی با درب MDFبوده و در داخل آبدارخانه هواکش دمپردار با مارک دمنده نصب میگردد.

۱۴-کانکس چرخدار:

نوع چرخ و زیربندی مسئله بسیار مهمی در کانکسهای چرخدار میباشد که ما از بهترین نوع زیر بندی با استاندارد تولید و لاستیکهای نو جهت چرخها در تولیدات خود استفاده میکنیم.

 شما میتوانید جهت خرید و سفارش انواع کانکس مورد نظر خود با مراجعه به بخش سفارش آنلاین یا تماس با کانکس آ رمکس اقدام به خرید کانکس ساندویچ پانل و محصولات دیگر نمایید.همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی سفارشات شما خواهند بود

1- تولید مستقیم کانکس بدون واسطه :

یکی از ویژگیهای مهم کانکس آرمکس تولید مستقیم و ارائه آن به خریدار محترم میباشد که تمامی مراحل ساخت تحت نطارت واحد کنترل کیفی بوده  و خریدار محترم در هر زمان میتواند از مراحل ساخت کانکس مذکور بازدید به عمل آورد.

۲- متریال مصرفی کانکس

استفاده از اجناس و متریال های بسیار مرغوب و استاندارد .

۳-وزن کانکس

یکی از مهمترین ارکان در تعیین عمر و مقاومت کانکس وزن سازه یا کانکس میباشد.استفاده از قوطی و شاسی ضعیف در کانکس باعث آسیب دیدگی در استراکچر اصلی کانکس شده و در نتیجه باعث دزاکسه شدن اسکلت کانکس میگردد .اسکلت کانکس های آرمکس با استفاده از پروفیلهای رایج و استاندارد با ضخامت ۲ میل بوده که علاوه بر این موارد در استراکچر اصلی کانکسها از بادبند K  استفاده میگردد که  این امر باعث استحکام اسکلت کانکس در برابر نیروهای کششی میشود.

۴-شاسی کف کانکس:

کلیه تولیدات کانکس آرمکس با طول بالای ۲ دارای شاسی با تیر آهن نمره ۱۴ ، ۱۶ ،۱۸ و ۲۰ ، بصورت دور کلاف با تیر ریزی عرضی داخلی با تیر آهن جهت مصلح کردن کف کانکس میباشند.

۵-اسنراکچر بدنه و کف کانکس:

اسکلت بدنه از پروفیلهای ۸۰×۴۰ برای ستونها و ۴۰×۴۰ برای بدنه و تیر ریزی کف کانکس در فواصل ۳۵ سانتی متری با اجرای ضد زنگ به رنگ طوسی در استراکچر اصلی سازه میباشد.

۶-پوشش داخلی بدنه و سقف:

پوشش داخلی کیله کانکس های تولیدی شرکت کانکس آرمکس از دیوارپوشهای PVC چاپی یا روکش دار درجه یک شرکت آذاران پلاستیک یا کمپارس بسته به نوع درخواست مشتریان عزیز میباشد. علت استفاده از این نوع دیوارپوشها عمر طولانی ،عایق صوتی و حرارتی ، قابلیت ضد احتراق و مقاومت آنها میباشد.

۷-عایق صوتی و حراراتی کانکس:

عایق کلیه کانکسها از پلاستوفوم ۴ سانتی متر بوده که دارای دانسیتیه مجار و این نوع عایقها کند سوز میباشند.نوع درب و پنجره نیز عامل بسیار موثری در سیستم عایق کانکس دارد .کلیه کانکسها دارای درب و پنجره UPVC با یراق آلات vista best  یا averta  با یراق آلات درجه یک ترک با شیشه های ۴ میل بهمراه تزریق گاز آرگن میباشد.

۸-پوشش داخلی کف کانکس:

استفاده از تختهای نامرغوب و MDF  باعث کوتاهی عمر کانکس شده نمیتواند وزن را بخوبی تحمل کرده و به راحتی در مناطق مرطوب حالت اصلی خود را از دست میدهد. ما در کانکسهای خود از تخته های خارجی با مارک فارلین پلکس با ضخامت ۱۸ سانتی متر یا کریندو استفاده میکنیم و نوع کفپوش جهت نمای داخلی کف از نوع LG  بهمراه قرنیز PVC  میباشد.