۱- شاسی کف : از IPE  نمره ۱۶ بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی از ناودانی نمره ۱۰ جهت استحکام کف کانکس.

۲- اسکلت(structure ): کانکس از پروفیلهای استاندارد ۴۰×۴۰ ، ۸۰×۴۰ با ضخامت ۲ میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن چهار عدد ناودانی آهنی نمره ۱۰ که بر روی شاسی جوش داده میشود که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.

۳- استراکچر: فلزی قابها و دیوارها و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت ۲ میلمتر با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل.

۴- پوشش خارجی و داخلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت ۵/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت ۴ سانتی متر با دانسیته ۲±۴۰ کلیوگرم در متر مکعب میباشد.

۵- پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت mil 18 واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو بهمراه کفپوش درج یک (وینی فلکس آلمانی) بهمراه قرنیز cm 5 .

۶- دربهای بیرونی و داخلی  و پنجره ها : از نوع UPVC با مارک ویستا بست بهمراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن.

۷- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره ۲٫۵ ، ۴ و ۶ بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره ۶ اجرا خواهد شد.

۸- سرویس بهداشتی داخل کانکس: (در صورت نیاز )دیوارپوشهای داخلی از نوع سفید صدفی درجه یک ، کف از سرامیک بهمراه ایزوگام کامل کف و راویز بندی بهمراه روشویی با پایه با مارک چینی کرد ، توالت ایرانی یا فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد(شیبه یا قهرمان) با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن و دریچه ۳۰×۳۰ جهت تهویه هوا نصب خواهد شد.

۹- سرویس آشپزخانه کانکس(در صورت نیاز) شامل یک متر کابینت هوایی و زمینی فلزی با درب MDF ،سینک و آبچکان با اجرای لوله کشی سرد و گرم (آبگرمکن ۶۰ لیتری و اجاق گاز رومیزی طبق سفارش خریدار محترم به صورت آپشن).

۱۰- فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت cm 5 ، از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف.

۱۱- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.

۱۲- گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکسهای تولید شرکت آرمکس دارای ۱ سال ضمانت و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.