۱- شاسی :با استفاده از تیر آهن نمره ۱۴ بصورت اسکی.

۲- استراکچر :اصلی کانکس از پروفیل ۸۰×۴۰ و ۴۰×۴۰ با ضخامت ۲  بهمراه بادبند K  بهمراه ضد زنگ کامل در فواصل یک متر برای بدنه و در فواصل cm40 برای کف کانکس.

۳- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره ۱۸ یا ۲۰ که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.

۴- پوشش خارجی بدنه: از ورق های ۵/. پیش رنگ کوره ایی فرم دار تولید فولاد مبارکه که با پیچ های سرمته ایی و پرچ های فولادی به بدنه کانکس کانکس متصل میگردند.

۵- پوشش داخلی بدنه :از دیوارپوشهای روکش دار با مارک آذران پلاستیک یا کمپارس به ضخامت ۱ سانتی متر که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس متصل میشود.

۶- پوشش داخلی کف :از تخته های ۱۸ میل با مارک فارلینپلکس (واترپروف) بهمراه کفپوش LG  با قرنیز دور کف کانکس.

۷- عایق: با ضخامت cm 4 از نوع پلاستوفم با دانسیته مجاز و کند سوز .(عایق برودتی و حرارتی)

۸- درب و پنجره ها: از جنس UPVC  با مارک ویستا بست بهمراه شیشه mil 4 با یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن میباشد.کلیه پنجره ها دارای حفاظ آهنی میباشند.

۹- تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره ۲٫۵ ، ۴ و ۶ بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با کابل  نمره ۶ اجرا خواهد شد.

۱۰- پوشش خارجی سقف : بصورت دو شیب با ارتفاع استاندارد با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت ۵/. بهمراه ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف بهمراه چسب سیلیکون .

۱۱- اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره ۱۵- ۱۸ و ۲۵ تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل ۵ سانتی متری  به اسکلت کانکس متصل میگردد.

۱۲- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.

۱۳- کانکس های فوق دارای سند و شناسنامه و ۱ سال گارانتی و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.

هدیه شرکت آرمکس کپسول آتش نشانی و پرده لوردراپه .