۱- شاسی  کف کانکس: از IPE  نمره ۱۴، ۱۶ ، ۱۸ و ۲۰ بصورت دور کلاف با تیر ریزی داخلی جهت استحکام کف کانکس از تیر آهن در تیپ های ممتاز با مارک ذوب آهن اصفهان و در تیپهای معمولی بصورت موازی (اسکی) با مارک اهواز و یا ترک میباشد.

۲- اسکلت کانکس(structure ): دیواره ها و کف بصورت کاملا یکپارچه از پرفیلهای استاندارد ۴۰×۴۰ ، ۸۰×۴۰  و ۲۰×۴۰ با ضخامت ۲ میل (۱۵ کیلویی) با فواصل استاندارد در بدنه و سقف و برای کف کانکس در فواصل ۴۰ سانتی متری با اجرای ضد زنگ کامل به رنگ طوسی جهت جلوگیری از خورندگی و پوسیدگی اسکلت کانکس.

۳- هوک بلت کانکس : تعبیه هوک های قوی تقویت شده رو ستون های اصلی کانکس با استفاده از میلگرد نمره ۱۸ یا ۲۰ که در زمان بارگیری و تخلیه که با پلیتهای قوی به شاسی کف متصل میگردد.

۴- ورق بدنه: ورقه بدنه کانکس از ورق های گا لوانیزه فرم دار الکترو استاتیک با ضخامت ۵۰ ضد شوره که با پیچ های سرمته ای و پرچهای فولادی به اسکلت کانکس متصل میشوند بهمزاه تسمه کشی تمامی درزهای ورق های بدنه جهت ایزوله شدن کامل .

۵-اجرای ورق سقف کانکس: اجرای سقف کانکس بصورت دو طرف شیب (شیب استاندارد) از ورقهای سینوسی با ضخامت ۵۰ کاملا پیش رنگ و استفاده از چسب سیلیکون و تیزه جهت آبندی کامل سقف کانکس.

۶- عایق کانکس: از جنس پلی استایرن آکوستیک با دانسیته مجاز به ضخامت ۴ سانتی متر، کند سوز وعایق برودتی و حرارتی.

۷- پوشش داخلی بدنه و سقف کانکس: با استفاده از دیوارپوش های روکش دار طرح چوب تولید شرکت آذران پلاستیک و تخته کوبی کامل در بدنه و سقف کانکس از نوع نواری جهت مصلح شدن دیوارپوشها.

۸- تخته کف کانکس:  با ضخامت ۱۸ میل با مارک کریندو یا فارلین پلکس با اجرای کفپوش درجه یک تولید شرکت LG  بهمراه قرنیز PVC  پیرامون کف کانکس.

۹-تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان ) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیمها و کابلها جهت سیم کشی با نمره ۲٫۵ ، ۴ و ۶ بوده که جهت سرمایش و گرمایش کانکس یک ورودی جدا با کلید مینیاتوری با سیم  نمره ۶ اجرا خواهد شد.

۱۰- اتصالات کانکس: اجرای کلیه اتصالات بدنه و سقف کانکس با استفاده از پیچ های سر مته ای سر پهن و پرچ های نمره ۱۵- ۱۸ و ۲۵ تولیدی شرکت ایران پرچ که در فواصل ۵ سانتی متری  به اسکلت کانکس متصل میگردد.

۱۱-سرویس بهداشتی داخل کانکس: دیوارپوشهای داخلی از نوع سفید صدفی درجه یک ، کف از سرامیک بهمراه ایزوگام کامل کف و راویز بندی بهمراه روشویی با پایه با مارک چینی کرد ، توالت ایرانی یا فرنگی بنا بر سفارش خریدار محترم ، شیر آلات درجه یک اهرمی استاندارد(شیبه یا قهرمان) با لوله کشی سرد و گرم ، جای حوله و صابون ، آینه و داخل کابین یک عدد فن و دریچه ۳۰×۳۰ جهت تهویه نصب خواهد شد.

۱۲-سرویس آشپزخانه کانکس: شامل یک متر کابینت هوایی و زمینی فلزی با درب MDF ،سینک و آبچکان با اجرای لوله کشی سرد و گرم (آبگرمکن ۶۰ لیتری و اجاق گاز رومیزی طبق سفارش خریدار محترم به صورت آپشن).

۱۳- رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم.

۱۴- گارانتی و خدمات پس از فروش: کلیه کانکسهای تولید شرکت آرمکس دارای ۲ سال ضمانت و خدمات پس از فروش دائمی میباشند.